SEARCH...

HAKKIMIZDA

Merhaba, Shiraz Studio’ya hoş geldiniz…

Atölye Shiraz Ajans ailesinin yeni markası Shiraz Studio; güçlü kadrosu, geniş ve kullanışlı stüdyoları, zengin ekipman parkuru ve 10 yıllık halkla ilişkiler ve pazarlama tecrübesiyle modern bir fotoğraf ve video ajansı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor.
2013 yılında kurduğumuz Atölye Shiraz Ajansıyla; bütünleşik pazarlama alanında 300’ü aşkın kamu kuruluşu ve özel sektöre hizmet sağlayarak ulusal ve uluslararası başarıya imza attık.
Geleneksel ve dijital pazarlama, marka yönetimi, sosyal medya ve etkinlik / organizasyon yönetimi alanlarında müşterilerimize sağladığımız fotoğraf, video, tanıtım ve reklam filmi, sosyal medya içerik üretimi gibi hizmetleri artık kendi stüdyolarımızda sağlayacağız.

350 metrekarelik 4 katlı stüdyomuz, beyaz fon (whitebox), yeşil fon (greenbox) ve çok amaçlı stüdyo gibi farklı stüdyolara sahiptir. Bu sayede projelerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz ideal bir ortam sunuyoruz. Çekimlerinizde yüksek kalite ve profesyonellikten ödün vermeden istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlıyoruz.

Whitebox, Greenbox ve Çok Amaçlı İçerik Üretim Stüdyolarıyla e – ticaret ürün fotoğraf çekiminden konsept fotoğraf çekimlerine, moda / tekstil çekimlerinden aksesuar / mücevherat çekimlerine kadar geniş yelpazede hizmet sunmaktayız. Stüdyolarımızda müzik klibi, reklam filmi, eğitim programları, youtube ve sosyal medya içerik videoları gibi birçok video içeriğini de üretebiliyoruz.

Shiraz Studio olarak, uzman kadromuzla birlikte size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Projenizin her aşamasında size destek olmak, fikirlerinizi hayata geçirmek ve en önemlisi vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için yanınızdayız. Profesyonel fotoğraf ve video çekimi, prodüksiyon, kurgu ve post-prodüksiyon hizmetleri konusunda deneyimli ekibimizle işbirliği yaparak, projelerinizi en yaratıcı şekilde hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

Hedefimiz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve projelerinizi en iyi şekilde tamamlamaktır. Şeffaflık, kalite ve zamanında teslimat ilkelerini benimseyerek, işbirliği içinde çalışarak ortak hedeflere ulaşmayı amaçlıyoruz.
Projelerinizi hayata geçirmek, markanızın gücüne güç katmak, satışlarınızı artırmak için özelleştirilmiş çözümler sunan profesyonel ekibimizle birlikte eşsiz görsel deneyimler yaratmak için sabırsızlanıyoruz…

© 2023 Atölye Shiraz